Enter your keyword

Rozpis zápasů

Starší přípravka  ročníky 2009 a 2010 – podzim 2019

5.9. čtvrtek – 17:30 – SK Dolní Měcholupy vs. ELFA – hřiště D. Měcholupy T – sraz 16:45

14.9. sobota – 12:30 – ELFA vs. FK Union Strašnice – hřiště Socháňova UMT – sraz 11:45

17.9. úterý – 17:00 – AFK Union Žižkov vs. ELFA – hřiště Vítkov T – sraz 16:15

22.9. neděle – 10:00 – SK Slavia Praha dívky vs. ELFA – hřiště Slavia UMT – sraz 9:15

28.9. sobota – 12:30 – ELFA vs. SK Ďáblice – hřiště Socháňova UMT – sraz 11:45

6.10. neděle – 14:00 – SK Uhelné sklady Praha vs. ELFA – hřiště Uhelné sklady T – sraz 13:15

13.10. neděle – 12:00 – AFK Slavoj Podolí vs. ELFA – hřiště Podolí T – sraz 11:15

19.10. sobota – 12:30 – ELFA vs. SK Libuš 838 – hřiště Socháňova UMT – sraz 11:45

2.11. sobota – 12:30 – ELFA vs. SK Hamr – hřiště Socháňova UMT – sraz 11:45

 

Mladší přípravka – ročníky 2011 a 2012 – podzim 2019

7.9. sobota – 10:15 – CU Bohemians Praha vs. ELFA – hřiště Spartak Hrdlořezy T – sraz 9:30

14.9. sobota – 9:00 – ELFA vs. SK Union Vršovice – hřiště Socháňova UMT – sraz 8:15

22.9. neděle – 10:45 – SK Ďáblice vs. ELFA – hřiště Ďáblice T – sraz 10:00

28.9. sobota – 9:00 – ELFA vs. SK Viktoria Štěrboholy – hřiště Socháňova UMT – sraz 8:15

6.10. neděle – 9:45 – TJ Slovan Bohnice vs. ELFA – hřiště Bohnice T – sraz 9:00

9.10. středa – 18:00 – SK Třeboradice vs. ELFA – hřiště Třeboradice UMT – sraz 17:15

19.10. sobota – 9:00 – ELFA vs. TJ Březiněves – hřiště Socháňova UMT – sraz 8:15

25.10. pátek – 17:30 – Fotbalová akademie Praha vs. ELFA – hřiště Střížkov T – sraz 16:45

2.11. sobota – 9:00 – ELFA vs. TJ Sokol Vinoř – hřiště Socháňova UMT – sraz 8:15

 

Mladší přípravka – ročník 2013 – podzim 2019

7.9. sobota – 13:15 – TJ Sokol Lochkov vs. ELFA – hřiště Lochkov T – sraz 12:30

14.9. sobota – 10:45 – ELFA vs. TJ Sokol Lipence – hřiště Socháňova UMT – sraz 10:00

22.9. neděle – 17:30 – TJ Sokol Královice vs. ELFA – hřiště Královice T – sraz 16:45

28.9. sobota – 10:45 – ELFA vs. SK Modřany – hřiště Socháňova UMT – sraz 10:00

5.10. sobota – 11:45 – SC Olympia Radotín vs. ELFA – hřiště Radotín UMT – sraz 11:00

12.10. sobota – 10:00 – Spartak Kbely vs. ELFA – hřiště Kbely T – sraz 9:15

19.10. sobota – 10:45 – ELFA vs. SK Újezd Praha 4 – hřiště Socháňova UMT – sraz 10:00

26.10. sobota – 9:00 – SK Zbraslav vs. ELFA – hřiště Zbraslav T – sraz 8:15

2.11. sobota – 10:45 – ELFA vs. TJ Sokol Cholupice – hřiště Socháňova UMT – sraz 10:00

 

Přesné adresy hřišť budou dopsány v nominacích na zápasy.

 

Přípravná utkání a halové turnaje

po 28.10. 2010,2011,2012,2013 Zákolany tráva 10:00 sraz
ne 10.11. 2013 Koloděje UMT 11 – 13:15
ne 17.11. 2011,2012 Umbro Říčany palubovka 12:45 – 16:50
so 23.11. 2008,2009 Koloděje UMT 14 – 18:30
ne 24.11. 2010,2011 Hamr Braník UMT 13:15 – 17:30
ne 24.11 2013 – 2 týmy Umbro Říčany palubovka 12:45 – 16:50
ne 1.12. 2009,2010 Hamr Braník UMT 13:15 – 17:30
so 7.12. 2013 Říčany UMT dopoledne
so 7.12. 2014 – 2 týmy Říčany UMT odpoledne
ne 15.12. 2011,2012 Koloděje UMT 8:30 – 13:00
ne 15.12. 2008,2009,2010 Koloděje UMT 14:00 – 18:30
so 11.1. 2013 Koloděje UMT 11:00 – 13:15
ne 12.1. 2008,2009,2010 D. Břežany UMT 13:30 – 18:00
so 18.1. 2011,2012 Koloděje UMT 11:00 – 13:15
so 18.1. 2008,2009 D. Břežany UMT 13:30 – 18:00
ne 19.1. 2013 Koloděje UMT 11:00 – 13:15
so 25.1. 2012,2013 D. Břežany UMT 11:00 – 13:15
so 25.1. 2010,2011 D. Břežany UMT 14:00 – 18:30
so 25.1. 2014 – 2 týmy Říčany UMT odpoledne
ne 2.2. 2013 Koloděje UMT 11:00 – 13:15
ne 2.2. 2008,2009,2010 Hamr Braník UMT 13:15 – 17:30
so 8.2. 2012,2013 Koloděje UMT 8:00 – 10:15
so 8.2. 2010,2011 D. Břežany UMT 14:00 – 18:30
ne 9.2. 2008,2009 Koloděje UMT 14:00 – 18:30
so 15.2. 2013 Zbuzany UMT 8:00 – 11:30
so 15.2. 2011,2012 Zbuzany UMT 11:45 – 15:15
ne 16.2. 2008,2009,2010 Hamr Braník UMT 13:15 – 17:30
so 7.3. 2013 Koloděje UMT 11:00 – 13:15
so 7.3. 2011,2012 Zbuzany UMT 11:45 – 15:15
so 7.3. 2008,2009,2010 Říčany UMT 8:00 – 12:30
so 7.3. 2014 – 2 týmy Říčany UMT 13:00 – 18:00
so 14.3. 2013 D. Břežany UMT 8:00 – 10:15
so 14.3. 2011,2012 D. Břežany UMT 11:00 – 13:15
ne 15.3. 2008,2009,2010 Hamr Braník UMT 13:15 – 17:30
ne 22.3. 2013 Koloděje UMT 11:00 – 13:15
ne 22.3. 2010,2011 Koloděje UMT 14:00 – 18:30

Přesné adresy budou uvedeny v nominacích. Bude doplněno o přípravná utkání, halové a venkovní turnaje.