Enter your keyword

Blog

Nominace – přípravné utkání a halový turnaj – sobota 22.1. a neděle 23.1.2022 – zápas starších žáků zrušen!!!

Nominace – přípravné utkání a halový turnaj – sobota 22.1. a neděle 23.1.2022 – zápas starších žáků zrušen!!!

Ročník 2015 Sobota 22.1. – turnaj – hřiště Koloděje nafukovací hala UMT, ulice Bohdašínská 398/3 – sraz 7:40 (konec 10:15) Nominace: Kotiš, Fiala, Hladiš L., Nevřela R., Sikan, Szkatula, Komínek, Svátek, Lavička, Beran, Okrouhlický, Vlk, Novotný, Čepelák, Urbánek, Procházka, Štigler, Starosta Trenéři: Link   Starší žáci   zápas zrušen většina hráčů soupeře je v karanténě!!! Neděle 23.1. – PU – hřiště Uhříněves […]

Nominace – přípravné utkání – sobota 15.1.2022

Nominace – přípravné utkání – sobota 15.1.2022

Mladší žáci  Sobota 15.1. – PU – hřiště Socháňova UMT, ulice Socháňova 1139/19 – sraz 10:15  Nominace: Ganbold, Eremiáš V., Podhorný, Chovanec, De Michieli T., Pýcha, Pelyak, Vaniš, Irhovtsiy, Duchek M., Stashchuk, Wünsch B., Furian L., Hlavín, Marek, Hladiš Š., Plch D., Nevřela D., Kupilík, Duchek T., Furian M., Alper, Chovan, Dvořák M. Trenéři: Link   Případnou neúčast […]

Nominace – přípravné utkání – neděle 9.1.2022

Nominace – přípravné utkání – neděle 9.1.2022

Neděle 9.1. – PU – hřiště ErZet nafukovací hala UMT, ulice Turínská – sraz 14:00 Nominace: Plch M., Ganyecz, Blahůšek, Sýkora, Vlček, Miškovský, Dvořák V., Horký, Malina, Kofránek, Šimboch, Trojan, Stojka, Kolář, Těšík, Drozd Trenéři: Plch   Případnou neúčast nahlaste, co nejdříve, aby mohl být nominován jiný fotbalista, děkujeme.

Poslední tréninky v roce 2021 a první tréninky v roce 2022

Poslední tréninky v roce 2021 a první tréninky v roce 2022

ELFA Horní Měcholupy – poslední trénink ve čtvrtek 16.12.2021 – první trénink v pondělí 3.1.2022 ELFA Řepy – poslední trénink v pátek 17.12.2021 – první trénink v úterý 4.1.2022 MŠ Horní Měcholupy (pondělní parta) – poslední trénink v pondělí 20.12.2021 – první trénink v pondělí 3.1.2022 MŠ Horní Měcholupy (čtvrteční parta) – poslední trénink ve […]

Nominace – halové turnaje – sobota 11.12.2021

Nominace – halové turnaje – sobota 11.12.2021

Ročník 2015 Sobota 11.12. – turnaj – hřiště Koloděje nafukovací hala UMT, ulice Bohdašínská 398/3 – sraz 10:30 (konec 13:15) Nominace: Kotiš, Fiala, Hladiš L., Nevřela R., Sikan, Szkatula, Komínek, Svátek, Lavička, Beran, Okrouhlický, Vlk, Cibulka, Novotný, Čepelák, Procházka, Zelinka, Urbánek, Kurina, Drozd, Černý, Morávek Trenéři: Link   Ročník 2013 Sobota 11.12. – turnaj – hřiště Hamr Braník nafukovací hala UMT, ulice  Vltavanů 1542 – […]

Nominace – halový turnaj a přípravné utkání – sobota 4.12. a neděle 5.12.2021

Nominace – halový turnaj a přípravné utkání – sobota 4.12. a neděle 5.12.2021

Ročník 2014 Sobota 4.12. – turnaj – hřiště Koloděje nafukovací hala UMT, ulice Bohdašínská 398/3 – sraz 16:30 (konec 19:15) Nominace: Stojka, Koch, Janečková, Morávek, Suchý M., Černý, Roubíček, Ahmadzai, Kříž, Karásek, Pilát, Drozd, Kolář, Lang Trenéři: Link   Mix starší a mladší přípravka Zrušeno!!! Neděle 5.12. – PU – hřiště Zákolany tráva, Zákolany 107 – sraz 13:15 Nominace: Ganyecz, Blahůšek, Botek, Eliáš, Petržílka, Vlček, […]

Nominace – přípravné utkání a halový turnaj – sobota 27.11. a neděle 28.11.2021

Nominace – přípravné utkání a halový turnaj – sobota 27.11. a neděle 28.11.2021

Ročník 2015 Neděle 28.11. – turnaj – hřiště Koloděje nafukovací hala UMT, ulice Bohdašínská 398/3 – sraz 7:30 (konec 10:15) Nominace: Kotiš, Fiala, Hladiš L., Nevřela R., Sikan, Szkatula, Komínek, Svátek, Lavička, Beran, Okrouhlický, Vlk, Cibulka, Novotný, Čepelák, Procházka, Štigler, Vondrouš Trenéři: Link   Mladší žáci  Sobota 27.11. – PU – hřiště Uhříněves UMT, ulice Vachkova 787/37 – sraz 10:15  Nominace: Hladiš Š., Ganbold, Eremiáš V., […]

Nominace – halový turnaj a přípravná utkání – sobota 20.11. a neděle 21.11.2021

Nominace – halový turnaj a přípravná utkání – sobota 20.11. a neděle 21.11.2021

Ročník 2014 Sobota 20.11. – turnaj – hřiště Koloděje nafukovací hala UMT, ulice Bohdašínská 398/3 – sraz 7:30 (konec 10:15) Nominace: Stojka, Koch, Janečková, Morávek, Suchý M., Černý, Roubíček, Ahmadzai, Kříž, Karásek, Pilát, Drozd, Kolář, Lang Trenéři: Link   Ročníky 2014 a 2015 Neděle 21.11. – PU – hřiště Socháňova UMT, ulice Socháňova 1139/19 – sraz 11:15 Nominace: Cerman, Stojka, Koch, […]