Enter your keyword

Aktuality

Nominace – halové turnaje – sobota 11.12.2021

Ročník 2015 Sobota 11.12. – turnaj – hřiště Koloděje nafukovací hala UMT, ulice Bohdašínská 398/3 – sraz 10:30 (konec 13:15) Nominace: Kotiš, Fiala, Hladiš L., Nevřela R., Sikan, Szkatula, Komínek, Svátek, Lavička, Beran, Okrouhlický, Vlk, Cibulka, Novotný, Čepelák, Procházka, Zelinka, Urbánek, Kurina Trenéři: Link   Ročník 2013 Sobota 11.12. – turnaj – hřiště Hamr Braník nafukovací hala UMT, ulice  Vltavanů 1542 – sraz 12:45  (konec […]

Zápas v Zákolanech je zrušen!!!

Nominace – halový turnaj a přípravné utkání – sobota 4.12. a neděle 5.12.2021

Ročník 2014 Sobota 4.12. – turnaj – hřiště Koloděje nafukovací hala UMT, ulice Bohdašínská 398/3 – sraz 16:30 (konec 19:15) Nominace: Stojka, Koch, Janečková, Morávek, Suchý M., Černý, Roubíček, Ahmadzai, Kříž, Karásek, Pilát, Drozd, Kolář, Lang Trenéři: Link   Mix starší a mladší přípravka Zrušeno!!! Neděle 5.12. – PU – hřiště Zákolany tráva, Zákolany 107 – sraz 13:15 Nominace: Ganyecz, Blahůšek, Botek, Eliáš, Petržílka, Vlček, […]

Nominace – přípravné utkání a halový turnaj – sobota 27.11. a neděle 28.11.2021

Ročník 2015 Neděle 28.11. – turnaj – hřiště Koloděje nafukovací hala UMT, ulice Bohdašínská 398/3 – sraz 7:30 (konec 10:15) Nominace: Kotiš, Fiala, Hladiš L., Nevřela R., Sikan, Szkatula, Komínek, Svátek, Lavička, Beran, Okrouhlický, Vlk, Cibulka, Novotný, Čepelák, Procházka, Štigler, Vondrouš Trenéři: Link   Mladší žáci  Sobota 27.11. – PU – hřiště Uhříněves UMT, ulice Vachkova 787/37 – sraz 10:15  Nominace: Hladiš Š., Ganbold, Eremiáš V., […]

Nominace – halový turnaj a přípravná utkání – sobota 20.11. a neděle 21.11.2021

Ročník 2014 Sobota 20.11. – turnaj – hřiště Koloděje nafukovací hala UMT, ulice Bohdašínská 398/3 – sraz 7:30 (konec 10:15) Nominace: Stojka, Koch, Janečková, Morávek, Suchý M., Černý, Roubíček, Ahmadzai, Kříž, Karásek, Pilát, Drozd, Kolář, Lang Trenéři: Link   Ročníky 2014 a 2015 Neděle 21.11. – PU – hřiště Socháňova UMT, ulice Socháňova 1139/19 – sraz 11:15 Nominace: Cerman, Stojka, Koch, […]

Nominace – halové turnaje a přípravná utkání – sobota 13.11. a neděle 14.11.2021

Ročník 2015 Sobota 13.11. – turnaj – hřiště Koloděje nafukovací hala UMT, ulice Bohdašínská 398/3 – sraz 10:30 (konec 13:15) Nominace: Kotiš, Fiala, Hladiš L., Nevřela R., Sikan, Szkatula, Komínek, Svátek, Lavička, Beran, Okrouhlický, Kurina, Vlk, Cibulka, Novotný, Čepelák, Procházka, Štigler, Vondrouš Trenéři: Link   Ročník 2014 Sobota 13.11. – turnaj – hřiště Koloděje nafukovací […]

Nominace – mistrovská utkání – sobota 6.11.2021

Mladší přípravka II Sobota 6.11. – hřiště Nad Přehradou tráva, ulice Milánská 471 – sraz 8:15 Nominace: Stojka, Ganyecz, Trojan, Eliáš, Petržílka, Kofránek, Koranda, Vlček, Botek, Blahůšek, Koch, Janečková, Suchý D., Mrázek, Kříž, Plch M. Trenéři: Link, Plch   Mladší žáci Sobota 6.11. – hřiště Nad Přehradou tráva, ulice Milánská 471 – sraz 10:00 Nominace: Furian L., Hlavín, Marek P., Hladiš Š., Dvořák M., Chovan, Bašta, Nevřela D., Příhoda, Kupilík, Furian […]

Nominace – mistrovská utkání – sobota 30.10. a neděle 31.10.2021

Mladší přípravka II Sobota 30.10. – hřiště Háje UMT, ulice K Jezeru https://mapy.cz/zakladni?x=14.5344990&y=50.0358614&z=18&source=stre&id=124779 – sraz 13:15 Nominace: Stojka, Ganyecz, Trojan, Eliáš, Petržílka, Kofránek, Koranda, Vlček, Botek, Blahůšek, Koch, Janečková, Suchý D., Mrázek, Kříž, Plch M. Trenéři: Link   Mladší žáci Neděle 31.10. – hřiště Hostivař tráva, ulice Švehlova 1362/36 – sraz 9:15 Nominace: Furian L., Hlavín, Marek P., Hladiš […]

V příštím týdnu jsou všechny tréninky!!! Postupně jsou přidávány PU a turnaje.

Od pondělí 25.10. do pátku 29.10.2021 jsou všechny tréninky jako obvykle!!! Od 1.11.2021 se mění místa některých tréninků a v H.M. i časy – viz. rozpis na jednotlivých stránkách. Postupně jsou přidávány přípravná utkání a turnaje – odkaz rozpis zápasů.

Nominace – mistrovská utkání – pátek 22.10., sobota 23.10., neděle 24.10. a pondělí 25.10.2021 – starší žáci v neděli nehrají!!!

Mladší přípravka II  Sobota 23.10. – hřiště Nad Přehradou tráva, ulice Milánská 471 – sraz 14:45 Nominace: Eliáš, Botek, Blahůšek, Koch, Kotiš, Plch M., Drozd, Fiala, Ganyecz, Hladiš L., Nevřela R., Ahmadzai, Kříž, Karásek, Kolář, Roubíček, Pilát, Sikan, Szkatula, Černý, Mrázek, Suchý D., Suchý M., Horký, Komínek, Bartoušek Mat. Trenéři: Link, Plch   Mladší přípravka I […]