Enter your keyword

Rozpis zápasů

Přípravná utkání a turnaje

Neděle 4.2. – 15:00 – UMT Socháňova – sraz 14:15mladší žáci

Sobota 24.2. – 8:30 – 12:30 – turnaj naf. hala UMT Zbraslav – sraz bude doplněno – ročník 2016

Sobota 24.2. – 14:00 – 18:00 – turnaj naf. hala UMT Zbraslav – sraz bude doplněno – ročník 2015

Sobota 24.2. – 14:00 – UMT Socháňova – sraz 13:15starší žáci

Neděle 25.2. – 12:00 (dvě hřiště) – UMT Socháňova – sraz 11:15starší přípravka

Neděle 25.2. – 14:00 (dvě hřiště) – UMT Socháňova – sraz 13:15mladší přípravka

Sobota 9.3. – 10:00 (dvě hřiště) – UMT Socháňova – sraz 9:15starší přípravka

Sobota 9.3. – 14:00 (dvě hřiště) – T Zákolany – sraz 13:15ročníky 2016, 2017

Neděle 10.3. – 13:00 – UMT Socháňova – sraz 12:15mladší žáci

Sobota 16.3. – 8:30 – 12:30 – turnaj naf. hala UMT Zbraslav – sraz bude doplněno – ročník 2016

Sobota 16.3. – 10:00 – 14:00 – turnaj T Zákolany – sraz bude doplněno – starší žáci

Sobota 16.3. – 14:00 – 18:00 – turnaj naf. hala UMT Zbraslav – sraz bude doplněno – ročník 2015

Neděle 17.3. – 14:00 (dvě hřiště) – UMT Socháňova – sraz 13:15starší přípravka

Sobota 23.3. – 14:00 – UMT Socháňova – sraz 13:15starší žáci

Neděle 24.3. – 14:00 (dvě hřiště) – UMT Socháňova – sraz 13:15mladší přípravka

 

Přesné adresy budou uvedeny v nominacích. Bude doplněno o přípravná utkání, halové a venkovní turnaje.

 

Muži (FK Horní Měcholupy 1932) – podzim 2023

3.9. neděle – 17:30 – FKHM vs. SK Junior Praha 1960 „B“ – hřiště Nad Přehradou T – sraz 16:30

10.9. neděle – 17:00 – FKHM vs. TJ Sokol Běchovice – hřiště Nad Přehradou T – sraz 16:00

17.9. neděle – 16:30 – Jižní Město Chodov „B“ vs. FKHM – hřiště Chodov T – sraz 15:30

24.9. neděle – 16:30 – FKHM vs. Spartak Hrdlořezy „B“ – hřiště Nad Přehradou T – sraz 15:30

28.9. čtvrtek – 14:45 – SK Libuš 838 „B“ vs. FKHM – hřiště Libuš T – sraz 13:45

8.10. neděle – 16:00 – FKHM vs. Sparta Krč 1910 – hřiště Nad Přehradou T – sraz 15:00

14.10. sobota – 13:00 – FK Union Žižkov vs. FKHM – hřiště Kyje UMT – sraz 12:00

22.10. neděle – 15:30 – FKHM vs. SK Viktoria Štěrboholy „B“ – hřiště Nad Přehradou T – sraz 14:30

28.10. sobota – 14:30 – PerfectLand vs. FKHM – hřiště Štěrboholy UMT – sraz 13:30

 

Starší žáci (FK Horní Měcholupy 1932) – jaro 2024

3.9. neděle – 11:00 – FKHM vs. TJ Spoje Praha – hřiště Nad Přehradou T – sraz 10:15

7.4. neděle – 16:30 – FKHM vs. SK Union Vršovice “B” – hřiště Nad Přehradou T – sraz 15:45

17.9. neděle – 13:30 – FKHM vs. SK Čechie Uhříněves “B” – hřiště Nad Přehradou T – sraz 12:45

24.9. neděle – 13:30 – FKHM vs. SK Slavia Praha dívky – hřiště Nad Přehradou T – sraz 12:45

28.4. neděle – 14:00 – FKHM vs. SK Újezd Praha 4 – hřiště Nad Přehradou T – sraz 13:15

8.10. neděle – 13:00 – FKHM vs. Jižní Město Chodov – hřiště Nad Přehradou T – sraz 12:15

12.5. neděle – 14:00 – FKHM vs. FK Čechie Dubeč – hřiště Nad Přehradou T – sraz 13:15

22.10. neděle – 12:30 – FKHM vs. Sokol Dolní Počernice “B” – hřiště Nad Přehradou T – sraz 11:45

26.5. neděle – 14:00 – FKHM vs. SK Hostivař “B” – hřiště Nad Přehradou T – sraz 13:15

5.11. neděle – 14:00 – FKHM vs. TJ Kyje Praha 14 – hřiště Nad Přehradou T – sraz 13:15

9.6. neděle – 14:00 – FKHM vs. SC Xaverov Horní Počernice “C” – hřiště Nad Přehradou T – sraz 13:15

 

Mladší žáci (FK Horní Měcholupy 1932) – jaro 2024

3.9. neděle – 9:00 – FKHM vs. TJ Sokol Královice – hřiště Nad Přehradou T – sraz 8:15

7.4. neděle – 14:30 – FKHM vs. SK Újezd Praha 4 – hřiště Nad Přehradou T – sraz 13:45

17.9. neděle – 11:30 – FKHM vs. SK Čechie Uhříněves „B“ – hřiště Nad Přehradou T – sraz 10:45

21.4. neděle – 14:00 – FKHM vs. TJ Spoje Praha „B“ – hřiště Nad Přehradou T – sraz 13:15

1.10. neděle – 13:30 – FKHM vs. FC Háje JM „D“ – hřiště Nad Přehradou T – sraz 12:45

5.5. neděle – 14:00 – FKHM vs. SK Viktoria Štěrboholy – hřiště Nad Přehradou T – sraz 13:15

15.10. neděle – 13:00 – FKHM – Jižní Město Chodov „B“ – hřiště Nad Přehradou T – sraz 12:15

22.10. neděle – 10:30 – FKHM vs. Běchovičtí sršni – hřiště Nad Přehradou T – sraz 9:45

26.5. neděle – 12:00 – FKHM vs. Prague Raptors Football Club – hřiště Nad Přehradou T – sraz 11:15

5.11. neděle – 12:00 – FKHM – Sokol Kolovraty „B“ – hřiště Nad Přehradou T – sraz 11:15

9.6. neděle – 12:00 – FKHM vs. FK Čechie Dubeč „B“ – hřiště Nad Přehradou T – sraz 11:15

 

Starší přípravka (ELFA) jaro 2024

1.4. pondělí – 15:30 – ELFA vs. SK Dolní Měcholupy – hřiště Nad Přehradou T – sraz 14:45

10.9. neděle – 14:30 – ELFA vs. SK Hostivař – hřiště Nad Přehradou T – sraz 13:45

13.4. sobota – 11:00 – ELFA vs. TJ Sokol Lipence – hřiště Nad Přehradou T – sraz 10:15

24.9. neděle – 11:30 – ELFA vs. TJ Sokol Cholupice – hřiště Nad Přehradou T – sraz 10:45

28.4. neděle – 12:00 – ELFA vs. SK Střešovice 1911 – hřiště Nad Přehradou T – sraz 11:15

8.10. neděle – 11:00 – ELFA vs. SK Dolní Chabry – hřiště Nad Přehradou T – sraz 10:15

12.5. neděle – 12:00 – ELFA vs. FK Slavoj Vyšehrad – hřiště Nad Přehradou T – sraz 11:15

22.10. neděle – 8:30 – ELFA vs. FK Loko Vltavín – hřiště Nad Přehradou T – sraz 7:45

26.5. neděle – 10:00 – ELFA vs. TJ Spoje Praha – hřiště Nad Přehradou T – sraz 9:15

1.6. sobota – 11:00 – ELFA vs. TJ AFK Slivenec – hřiště Nad Přehradou T – sraz 10:15

12.11. neděle – 14:00 – ELFA vs. FK Čechie Dubeč – hřiště Nad Přehradou T – sraz 13:15

 

Mladší přípravka (ELFA) – jaro 2024

1.4. pondělí – 13:30 – ELFA vs. SK Dolní Chabry – hřiště Nad Přehradou T – sraz 12:45

10.9. neděle – 12:30 – ELFA vs. SK Junior Praha 1960 – hřiště Nad Přehradou T – sraz 11:45

13.4. sobota – 9:00 – ELFA vs. SK Třeboradice – hřiště Nad Přehradou T – sraz 8:15

24.9. neděle – 9:30 – ELFA vs. Sokol Dolní Počernice – hřiště Nad Přehradou T – sraz 8:45

28.4. neděle – 10:00 – ELFA vs. TJ Praga – hřiště Nad Přehradou T – sraz 9:15

5.5. neděle – 12:00 – ELFA vs. SC Xaverov Horní Počernice – hřiště Nad Přehradou T – sraz 11:15

15.10. neděle – 11:00 – ELFA vs. SK Čechie Uhříněves – hřiště Nad Přehradou T – sraz 10:15

19.5. neděle – 14:00 – ELFA vs. Sokol Kolovraty – hřiště Nad Přehradou T – sraz 13:15

29.10. neděle – 12:00 – ELFA vs. FK Újezd nad Lesy – hřiště Nad Přehradou T – sraz 11:15

1.6. sobota – 9:00 – ELFA vs. SK Zbraslav – hřiště Nad Přehradou T – sraz 8:15

12.11. neděle – 12:00 – ELFA vs. FK Loko Vltavín – hřiště Nad Přehradou T – sraz 11:15

 

Přesné adresy hřišť budou dopsány v nominacích na zápasy.