Enter your keyword

Aktuality

Soupeři pro příští sezónu

Muži – FK Horní Měcholupy 1932  Partisan Prague B, SK Hostivař C, Spartak Kbely B, Běchovičtí sršni, International Praha, Avia Čakovice B, Slovan Bohnice B, AFK Slavia Malešice B   Starší žáci – FK Horní Měcholupy 1932 Union Vršovice B, SK Slavia Praha dívky, Újezd Praha 4, Jižní Město Chodov, FK Čechie Dubeč, FK Klánovice, […]

Nominace – mistrovská utkání – pátek 17.6., turnaj sobota 18.6. a rozlučka 19.6.2022

Mladší přípravka II  Pátek 17.6. – hřiště Dolní Počernice tráva, ulice V Ráji 611 – sraz 16:15 Nominace: Botek, Blahůšek, Miškovský, Eliáš, Janečková, Plch M., Kofránek, Trojan, Koranda, Stojka, Suchý D., Ganyecz, Ahmadzai, Sivák, Petržílka, Kříž Trenéři: Link, Sivák   Mladší žáci Pátek 17.6. – hřiště Loko Vltavín UMT, ulice U Průhonu 659/1 – sraz 17:15 Nominace: Furian L., Hlavín, Hladiš Š., Nevřela D., Kupilík, Furian […]

Nominace – mistrovská utkání – sobota 11.6.2022

Mladší přípravka II  Sobota 11.6. – hřiště Nad Přehradou tráva, ulice Milánská 471 – sraz 9:15 Nominace: Botek, Blahůšek, Miškovský, Eliáš, Janečková, Plch M., Kofránek, Trojan, Koranda, Stojka, Suchý D., Ganyecz, Ahmadzai, Petržílka, Kříž Trenéři: Link   Mladší žáci Sobota 11.6. – hřiště Nad Přehradou tráva, ulice Milánská 471 – sraz 11:00 Nominace: Furian L., Hlavín, Hladiš Š., Nevřela D., Kupilík, Furian M., […]

Nominace – mistrovská utkání – čtvrtek 2.6., sobota 4.6. a neděle 5.6.2022

Mladší přípravka II  Čtvrtek 2.6. – hřiště Královice tráva, ulice Kuťatská 25 – sraz 16:45 Nominace: Botek, Blahůšek, Miškovský, Eliáš, Janečková, Plch M., Kofránek, Trojan, Koranda, Stojka, Morávek, Žalud, Komínek, Sikan, Černý, Petrasec, Gladuneac D., Fiala, Sýkora, Horký, Ganyecz Trenéři: Link   Mladší přípravka I Neděle 5.6. – hřiště Nad Přehradou tráva, ulice Milánská 471 – sraz […]

Nominace – mistrovská utkání – pátek 27.5. a sobota 28.5.2022

Mladší přípravka II  Sobota 28.5. – hřiště Nad Přehradou tráva, ulice Milánská 471  – sraz 11:15 Nominace: Botek, Blahůšek, Miškovský, Eliáš, Janečková, Plch M., Kofránek, Trojan, Koranda, Stojka, Morávek, Žalud, Komínek, Sikan, Černý, Petrasec, Gladuneac D., Fiala, Sýkora, Horký Trenéři: Link   Mladší přípravka I Pátek 27.5. – hřiště Kyje UMT (tráva), ulice Broumarská 851 – sraz 16:15 Nominace: Kotiš, Nevřela R., Hladiš L., […]

Nominace – mistrovská utkání – sobota 21.5. a neděle 22.5.2022

Mladší přípravka II  Neděle 22.5. – hřiště Koloděje tráva, ulice Bohdašínská 398/3  – sraz 11:45 Nominace: Botek, Blahůšek, Miškovský, Eliáš, Janečková, Plch M., Kofránek, Trojan, Koranda, Stojka, Morávek, Žalud, Komínek, Sikan, Ganyecz, Černý, Petrasec, Gladuneac D., Fiala, Sýkora Trenéři: Link   Mladší přípravka I Sobota 21.5. – hřiště Nad Přehradou tráva, ulice Milánská 471 – sraz 8:45 Nominace: Kotiš, Nevřela R., Hladiš L., Roubíček, Ahmadzai, Kříž, Karásek, […]

Nominace – mistrovská utkání – pátek 13.5. a sobota 14.5.2022

Mladší přípravka II  Sobota 14.5. – hřiště Nad Přehradou, ulice Milánská 471 – sraz 7:45 Nominace: Botek, Blahůšek, Miškovský, Eliáš, Janečková, Plch M., Kofránek, Trojan, Koranda, Stojka, Morávek, Žalud, Komínek, Sikan, Szkatula, Černý, Petrasec, Gladuneac D., Fiala, Ganyecz Trenéři: Link   Mladší přípravka I Sobota 14.5. – hřiště Junior UMT, ulice V Úžlabině 320/23 – sraz […]

Letní soustředění – ne 21.8. – pá 26.8.2022 – přihlášky do 15.5.2022 mailem!!!

Letní soustředění – ne 21.8. – pá 26.8.2022 – přihlášky do 15.5.2022!!! Je potřeba znát co nejpřesnější počet fotbalistů kvůli ubytování (kapacita možných areálů je různá).

Nominace – mistrovská utkání – čtvrtek 5.5., pátek 6.5. a sobota 7.5.2022

Mladší přípravka II  Pátek 6.5. – hřiště Újezd Praha 4, ulice Nad Statkem 118 – sraz 16:15 Nominace: Botek, Blahůšek, Miškovský, Eliáš, Janečková, Vlček, Plch M., Kofránek, Trojan, Koranda, Stojka, Morávek, Žalud, Komínek, Sikan, Szkatula, Ganyecz, Černý, Petrasec, Gladuneac D., Fiala Trenéři: Link   Mladší přípravka I Sobota 7.5. – hřiště Nad Přehradou tráva, ulice […]

Nominace – mistrovská utkání – pátek 29.4., sobota 30.4. a neděle 1.5.2022

Mladší přípravka II  Sobota 30.4. – hřiště Nad Přehradou tráva, ulice Milánská 471 – sraz 9:15 Nominace: Botek, Blahůšek, Miškovský, Eliáš, Janečková, Vlček, Plch M., Kofránek, Trojan, Koranda, Stojka, Morávek, Žalud, Komínek, Sikan, Szkatula, Ganyecz, Suchý D., Suchý M. Trenéři: Link, Sivák   Mladší přípravka I Sobota 30.4. – hřiště Uhříněves UMT(T), ulice Vachkova 787/37 (příjezd ulicí V […]