Enter your keyword

Blog

Poslední tréninky v roce 2021 a první tréninky v roce 2022

Poslední tréninky v roce 2021 a první tréninky v roce 2022

ELFA Horní Měcholupy – poslední trénink ve čtvrtek 16.12.2021 – první trénink v pondělí 3.1.2022 ELFA Řepy – poslední trénink v pátek 17.12.2021 – první trénink v úterý 4.1.2022 MŠ Horní Měcholupy (pondělní parta) – poslední trénink v pondělí 20.12.2021 – první trénink v pondělí 3.1.2022 MŠ Horní Měcholupy (čtvrteční parta) – poslední trénink ve […]

Nominace – halový turnaj a přípravné utkání – sobota 4.12. a neděle 5.12.2021

Nominace – halový turnaj a přípravné utkání – sobota 4.12. a neděle 5.12.2021

Ročník 2014 Sobota 4.12. – turnaj – hřiště Koloděje nafukovací hala UMT, ulice Bohdašínská 398/3 – sraz 16:30 (konec 19:15) Nominace: Stojka, Koch, Janečková, Morávek, Suchý M., Černý, Roubíček, Ahmadzai, Kříž, Karásek, Pilát, Drozd, Kolář, Lang Trenéři: Link   Mix starší a mladší přípravka Zrušeno!!! Neděle 5.12. – PU – hřiště Zákolany tráva, Zákolany 107 – sraz 13:15 Nominace: Ganyecz, Blahůšek, Botek, Eliáš, Petržílka, Vlček, […]

Nominace – halový turnaj a přípravná utkání – sobota 20.11. a neděle 21.11.2021

Nominace – halový turnaj a přípravná utkání – sobota 20.11. a neděle 21.11.2021

Ročník 2014 Sobota 20.11. – turnaj – hřiště Koloděje nafukovací hala UMT, ulice Bohdašínská 398/3 – sraz 7:30 (konec 10:15) Nominace: Stojka, Koch, Janečková, Morávek, Suchý M., Černý, Roubíček, Ahmadzai, Kříž, Karásek, Pilát, Drozd, Kolář, Lang Trenéři: Link   Ročníky 2014 a 2015 Neděle 21.11. – PU – hřiště Socháňova UMT, ulice Socháňova 1139/19 – sraz 11:15 Nominace: Cerman, Stojka, Koch, […]

Nominace – halové turnaje a přípravná utkání – sobota 13.11. a neděle 14.11.2021

Nominace – halové turnaje a přípravná utkání – sobota 13.11. a neděle 14.11.2021

Ročník 2015 Sobota 13.11. – turnaj – hřiště Koloděje nafukovací hala UMT, ulice Bohdašínská 398/3 – sraz 10:30 (konec 13:15) Nominace: Kotiš, Fiala, Hladiš L., Nevřela R., Sikan, Szkatula, Komínek, Svátek, Lavička, Beran, Okrouhlický, Kurina, Vlk, Cibulka, Novotný, Čepelák, Procházka, Štigler, Vondrouš Trenéři: Link   Ročník 2014 Sobota 13.11. – turnaj – hřiště Koloděje nafukovací […]

Nominace – mistrovská utkání – pátek 22.10., sobota 23.10., neděle 24.10. a pondělí 25.10.2021 – starší žáci v neděli nehrají!!!

Nominace – mistrovská utkání – pátek 22.10., sobota 23.10., neděle 24.10. a pondělí 25.10.2021 – starší žáci v neděli nehrají!!!

Mladší přípravka II  Sobota 23.10. – hřiště Nad Přehradou tráva, ulice Milánská 471 – sraz 14:45 Nominace: Eliáš, Botek, Blahůšek, Koch, Kotiš, Plch M., Drozd, Fiala, Ganyecz, Hladiš L., Nevřela R., Ahmadzai, Kříž, Karásek, Kolář, Roubíček, Pilát, Sikan, Szkatula, Černý, Mrázek, Suchý D., Suchý M., Horký, Komínek, Bartoušek Mat. Trenéři: Link, Plch   Mladší přípravka I […]

Nominace – mistrovská utkání – sobota 16.10. a neděle 17.10.2021

Nominace – mistrovská utkání – sobota 16.10. a neděle 17.10.2021

Mladší přípravka II  Sobota 16.10. – hřiště Spoje tráva, ulice Na Balkáně 450/25 – sraz 7:45 Nominace: Eliáš, Petržílka, Hemelík K., Kofránek, Koranda, Vlček, Botek, Blahůšek, Koch, Šimboch, Sýkora, Kotiš, Žalud, Janečková, Morávek, Plch M., Drozd, Fiala, Ganyecz Trenéři: Link, Plch   Mladší přípravka I Sobota 16.10. – hřiště Nad Přehradou tráva, ulice Milánská 471 – […]

POZOR – zápas starších žáků je odložen!!! Nominace – mistrovská utkání – pátek 8.10., sobota 9.10. a neděle 10.10.2021

POZOR – zápas starších žáků je odložen!!! Nominace – mistrovská utkání – pátek 8.10., sobota 9.10. a neděle 10.10.2021

Mladší přípravka II  Neděle 10.10. – hřiště Nad Přehradou tráva, ulice Milánská 471  – sraz 15:15 Nominace: Eliáš, Petržílka, Trojan, Hemelík K., Kofránek, Koranda, Vlček, Ganyecz, Botek, Blahůšek, Koch, Šimboch, Sýkora, Kotiš, Žalud, Janečková, Morávek, Plch M., Bartoušek Mat., Drozd Trenéři: Link   Mladší přípravka I Pátek 8.10. – hřiště Uhelné sklady tráva, ulice Fabiánova […]