Enter your keyword

Rozpis zápasů

Přípravná utkání a halové turnaje

31.3. neděle – 14:00 dvojzápas starší a mladší přípravka tráva Velké Popovice, Sokolská 239 – sraz 13:15 – ročník 08,09,10,11,12,13

28.4. neděle – 10:00 – tráva Bášť, Hlavní 301 – sraz 9:15 – ročník 12,13

8.5. středa – 8:30 – 13:30 – tráva Sokol Řepy – sraz 8:30 – ročník 10,11

11.5. sobota – 10:45 – UMT Socháňova – sraz 10:00 – ročník 11,12

19.5. neděle – 9:00 – UMT Socháňova – sraz 8:15 – ročník 11,12,13

26.5. neděle – 10:00 – tráva Bášť, Hlavní 301 – sraz 9:15 – ročník 11,12,13

2.6. neděle – 9:30 – tráva Tuklaty, Ke Hřišti 23 – sraz 8:45  – ročník 11,12,13

9.6. neděle – 9:00 – UMT Socháňova – sraz 8:15 – ročník 11, 12, 13

15.6. sobota – turnaj – tráva Dubeč, Městská 444 – sraz 8:00- ročník 13

23.6. neděle – dvojturnaj – tráva Zákolany – sraz bude doplněno – ročník 09,10,11,12,13

Bude doplněno o přípravná utkání, halové a venkovní turnaje.

Přesné adresy budou uvedeny v nominacích.

 

Starší přípravka  ročníky 2008, 2009 a 2010 – jaro 2019

6.4sobota – 10:45 – ELFA vs. TJ Sokol Vinoř – hřiště Socháňova UMT – sraz 10:00
14.4. neděle – 15:30 – 1. FC Barrandov – ELFA – hřiště Chaplinovo náměstí UMT – sraz 14:45
28.4. neděle – 10:45 – FK Dukla Jižní Město vs. ELFA – hřiště Mikulova UMT – sraz 10:00
4.5. sobota – 10:45 – ELFA vs. TJ Slovan Bohnice – hřiště Socháňova UMT – sraz 10:00
11.5. sobota – 9:00 – ELFA vs. AFK Slavoj Podolí – hřiště Socháňova UMT – sraz 8:15
19.5. neděle – 15:00 – TJ Březiněves vs. ELFA – hřiště Březiněves T – sraz 14:15
25.5. sobota – 10:45 – ELFA vs. SK Hamr – hřiště Socháňova UMT – sraz 10:00
2.6. neděle – 13:00 – ČAFC Praha vs. ELFA – hřiště ČAFC T – sraz 12:15

8.6. sobota – 10:45 – ELFA vs. TJ Avia Čakovice – hřiště Socháňova UMT – sraz 10:00

 

Mladší přípravka – ročníky 2010, 2011, 2012 – jaro 2019

6.4. sobota – 9:00 – ELFA vs. SK Hamr – hřiště Socháňova UMT – sraz 8:15
13.4. sobota – 8:30 – SK Slovan Kunratice vs. ELFA – hřiště Kunratice T – sraz 7:45
28.4. neděle – 15:00 – SK Dolní Měcholupy vs. ELFA – hřiště Dolní Měcholupy T – sraz 14:15
4.5. sobota – 9:00 – ELFA vs. Viktorka Žižkov – hřiště Socháňova UMT – sraz 8:15
10.5. pátek – 17:00 – FK Union Strašnice vs. ELFA – hřiště Union Strašnice T – sraz 16:15
18.5. sobota – 9:00 – ELFA vs. ČAFC Praha – hřiště Socháňova UMT – sraz 8:15
25.5. sobota – 9:00 – ELFA vs. TJ Slovan Bohnice – hřiště Socháňova UMT – sraz 8:15
30.5. čtvrtek – 17:00 – AFK Union Žižkov vs. ELFA – hřiště Vítkov T – sraz 16:15

8.6. sobota – 9:00 – ELFA vs. SK Třeboradice – hřiště Socháňova UMT – sraz 8:15

 

Přesné adresy hřišť budou dopsány v nominacích na zápasy.