Enter your keyword

Rozpis zápasů

Starší žáci (SKHM) – podzim 2021

29.8. neděle – 15:15 – SK Union Vršovice “B” vs. ELFA – hřiště Vršovice T – sraz 14:30

4.9. sobota – 16:30 – ELFA vs. FK Čechie Dubeč – hřiště Nad Přehradou T – sraz 15:45

11.9. sobota – 15:30 – SK Junior Praha “B” vs. ELFA – hřiště V Úžlabině UMT – sraz 14:45

18.9. sobota – 14:45 – ELFA vs. FK Klánovice – hřiště Nad Přehradou T – sraz 14:00

25.9. sobota – 11:15 – SC Xaverov Horní Počernice “B” vs. ELFA – hřiště Xaverov H. Poč. UMT – sraz 10:30

2.10. sobota – 14:45 – ELFA vs. SK Slavia Praha – dívky – hřiště Nad Přehradou T – sraz 14:00

25.10. pondělí – 18:00 – SK Viktoria Štěrboholy vs. ELFA – hřiště Štěrboholy T – sraz 17:15 

16.10. sobota – 10:45 – ELFA vs. TJ Kyje Praha 14 – hřiště Nad Přehradou T – sraz 10:00

30.10. sobota – 11:00 – Jižní Město Chodov vs. ELFA – hřiště Chodov T – sraz 10:15

 

Mladší žáci (SKHM) – podzim 2021

28.8. sobota – 15:00 – SK Libuš 838 vs. ELFA – hřiště Libuš T – sraz 14:15

4.9. sobota – 14:30 – ELFA vs. 1. FC Barrandov – hřiště Nad Přehradou T – sraz 13:45

11.9. sobota – 11:30 – TJ Sokol Cholupice vs. ELFA – hřiště Cholupice T – sraz 10:45

18.9. sobota – 12:45 – ELFA vs. FC Tempo Praha “D” – hřiště Nad Přehradou – sraz 12:00

24.9. pátek – 18:00 – TJ Praga Praha “B” vs. ELFA – hřiště Praga T – sraz 17:15

2.10. sobota – 12:45 – ELFA vs. AFK Slavoj Podolí Praha “B” – hřiště Nad Přehradou T – sraz 12:00

9.10. sobota – 11:00 – SK Modřany vs. ELFA – hřiště Modřany T – sraz 10:15

17.10. neděle – 15:30 – FK Vinoř 1928 “B” vs. ELFA – hřiště Vinoř T (UMT) – sraz 14:45

24.10. neděle – 12:45 – ELFA vs. SK Ďáblice “C” – hřiště Nad Přehradou T – sraz 12:00

31.10. neděle – 10:00 – SK Hostivař vs. ELFA – hřiště Hostivař T – sraz 9:15

6.11. sobota – 10:45 – ELFA vs. FK Loko Vltavín – hřiště Nad Přehradou T – sraz 10:00

 

Starší přípravka – podzim 2021

30.8. pondělí – 17:00 – Spartak Kbely vs. ELFA – hřiště Kbely T – sraz 16:15

4.9. sobota – 12:30 – ELFA vs. FK Slavoj Koloděje – hřiště Nad Přehradou T – sraz 11:45

11.9. sobota – 13:00 – SK Slovan Kunratice vs. ELFA – hřiště Kunratice T – sraz 12:15

18.9. sobota – 10:45 – ELFA vs. Jižní Město Chodov – hřiště Nad Přehradou T – sraz 10:00

26.9. neděle – 13:00 – TJ Slovan Bohnice vs. ELFA – hřiště Bohnice UMT – sraz 12:15

2.10. sobota – 10:45 – ELFA – FK Loko Vltavín – hřiště Nad Přehradou T – sraz 10:00

8.10. pátek – 16:30 – SK Hamr vs. ELFA – hřiště ČAFC UMT – sraz 15:45

17.10. neděle – 15:30 – AFK Slavoj Podolí Praha – dívky vs. ELFA – hřiště Podolí T (UMT) – sraz 14:45

24.10. neděle – 10:45 – ELFA vs. Sokol Dolní Počernice – hřiště Nad Přehradou T – sraz 10:00

 

Mladší přípravka I – podzim 2021

29.8. neděle – 17:00 – ELFA vs. SK Třeboradice – hřiště Nad Přehradou T– sraz 16:15

4.9. sobota – 10:45 – ELFA vs. 1999 Praha – hřiště Nad Přehradou T – sraz 10:00

11.9. sobota – 8:45 – TJ Sokol Cholupice vs. ELFA – hřiště Cholupice T – sraz 8:00

18.9. sobota – 9:00 – ELFA vs. SK Čechie Uhříněves – hřiště Nad Přehradou T – sraz 8:15

24.9. pátek – 17:00 – SK Dolní Chabry vs. ELFA – hřiště Chabry T – sraz 16:15

2.10. sobota – 9:00 – ELFA vs. SK Junior Praha – hřiště Nad Přehradou T – sraz 8:15

8.10. pátek – 16:30 – SK Uhelné sklady Praha vs. ELFA – hřiště Uhelné sklady T – sraz 15:45

16.10. sobota – 9:00 – ELFA vs. TJ Kyje Praha 14 – hřiště Nad Přehradou T – sraz 8:15

22.10. pátek – 17:00 – FK Klánovice vs. ELFA – hřiště Klánovice UMT – sraz 16:15

 

Mladší přípravka II (SKHM) – podzim 2021

17.9. pátek – 17:00 – Běchovičtí sršni vs. ELFA – hřiště Běchovice T – sraz 16:15

4.9. sobota – 9:00 – ELFA vs. Viktorka Žižkov – hřiště Nad Přehradou T – sraz 8:15

12.9. neděle – 15:00 – FK Slavoj Vyšehrad vs. ELFA – hřiště Vyšehrad UMT – sraz 14:15

19.9. neděle – 16:30 – SK Dolní Měcholupy vs. ELFA – hřiště D. Měcholupy T – sraz 15:45

26.9. neděle – 16:30 – ELFA vs. SK Újezd Praha 4 – hřiště Nad Přehradou T – sraz 15:45

2.10. sobota – 8:45 – SK Čechie Uhříněves vs. ELFA – hřiště Uhříněves UMT – sraz 8:00

10.10. neděle – 16:00 – ELFA vs. FK Slavoj Koloděje – hřiště Nad Přehradou T – sraz 15:15

16.10. sobota – 8:30 – TJ Spoje Praha vs. ELFA – hřiště Spoje T – sraz 7:45

23.10. sobota – 15:30 – ELFA vs. TJ Sokol Královice – hřiště Nad Přehradou T – sraz 14:45

30.10. sobota – 14:00 – FC Háje Jižní Město vs. ELFA – hřiště Háje UMT – sraz 13:15

6.11. sobota – 9:00 – ELFA vs. Sokol Dolní Počernice – hřiště Nad Přehradou T – sraz 8:15

 

Přesné adresy hřišť budou dopsány v nominacích na zápasy.

 

 

Přípravná utkání a turnaje

13.11. sobota – turnaj – 8:00 – 10:15 – ročník 2014 – nafukovací hala Koloděje – UMT – ulice Bohdašínská 398/3 – sraz 7:30 – startovné za tým 1.800,- Kč

13.11. sobota – turnaj – 11:00 – 13:15 – ročník 2015 – nafukovací hala Koloděje – UMT – ulice Bohdašínská 398/3 – sraz 10:30 – startovné za tým 1.800,- Kč

14.11. neděle – PU – 10:00 – starší přípravka – Socháňova – UMT – Socháňova 1139/19 – sraz 9:15

14.11. neděle – PU – 12:00 – mladší přípravka – Socháňova – UMT – Socháňova 1139/19 – sraz 11:15

14.11. neděle – PU – 14:00 – mladší žáci – Socháňova – UMT – Socháňova 1139/19 – sraz 13:15

20.11. sobota – turnaj – 8:00 – 10:15 – ročník 2014 – nafukovací hala Koloděje – UMT – ulice Bohdašínská 398/3 – sraz 7:30 – startovné za tým 1.800,- Kč

20.11. sobota – PU – 12:00 – starší žáci – Socháňova – UMT – Socháňova 1139/19 – sraz 11:15

21.11. neděle – PU – 10:00 – starší přípravka – Socháňova – UMT – Socháňova 1139/19 – sraz 9:15

21.11. neděle – PU – 12:00 – ročníky 2014, 2015 – Socháňova – UMT – Socháňova 1139/19 – sraz 11:15

27.11. sobota – PU – 11:00 – mladší žáci – Uhříněves – UMT – Vachkova 787/37 – sraz 10:15

28.11. neděle – turnaj – 8:00 – 10:15 – ročník 2015 – nafukovací hala Koloděje – UMT – ulice Bohdašínská 398/3 – sraz 7:30 – startovné za tým 1.800,- Kč

4.12. sobota – turnaj – 17:00 – 19:15 – ročník 2014 – nafukovací hala Koloděje – UMT – ulice Bohdašínská 398/3 – sraz 16:30 – startovné za tým 1.800,- Kč

5.12. neděle – PU – 14:00 – ročníky 2012, 2013 – Zákolany (případně Socháňova) – tráva – Zákolany 107 – sraz 13:15

11.12. sobota – turnaj – 11:00 – 13:15 – ročník 2015 – nafukovací hala Koloděje – UMT – ulice Bohdašínská 398/3 – sraz 10:30 – startovné za tým 1.800,- Kč

11.12. sobota – turnaj – 13:15 – 17:30 – ročník 2013 – nafukovací hala Hamr Braník – UMT – ulice Modřanská 1542 – sraz 12:45 – startovné za tým 1.800,- Kč (přihlášené jsou dva naše týmy)

23.1. neděle – PU – 11:00 – starší žáci – Uhříněves – UMT – ulice Vachkova 787/37 – sraz 10:15

 

25.6. sobota26.6. neděle – dvoudenní turnaj – ročník 2013 – Ústí nad Labem – Neštěmice – tráva, UMT – ulice Sportovní 595 – startovné za tým 1.000,- Kč (přihlášené jsou dva naše týmy) – pořadatel má k dispozici širokou nabídku ubytování dle požadavků účastníků

 

 

Přesné adresy budou uvedeny v nominacích. Bude doplněno o přípravná utkání, halové a venkovní turnaje.