Enter your keyword

Blog

Nominace – mistrovská utkání – sobota 1.10. a neděle 2.10.2022

Nominace – mistrovská utkání – sobota 1.10. a neděle 2.10.2022

Mladší přípravka  Neděle 2.10. – hřiště Nad Přehradou tráva, ulice Milánská 471 – sraz 8:15 Nominace: Gladuneac D., Suchý M., Černý M., Roubíček, Ahmadzai, Morávek, Kříž, Karásek, Stojka, Drozd, Kolář, Nevřela R., Hladiš L., Fiala, Kotiš, Komínek, Sikan, Szkatula, Svátek, Cerman, Bartoš, Vošvrda, Samohýl, Janečková, Bohuslavová, Matoušková, Starostová, Procházka J., Pupík J., Mejtský, Hlushko N. Trenéři: Link, Morávek   Starší přípravka Neděle 2.10. – hřiště Nad Přehradou tráva, ulice Milánská […]

Nominace – mistrovská utkání – sobota 24.9. a neděle 25.9.2022

Nominace – mistrovská utkání – sobota 24.9. a neděle 25.9.2022

Mladší přípravka  Sobota 24.9. – hřiště Union Vršovice UMT, ulice Na vrších 1503/1 – sraz 8:15 Nominace: Gladuneac D., Suchý M., Černý M., Roubíček, Ahmadzai, Morávek, Kříž, Karásek, Stojka, Drozd, Kolář, Nevřela R., Hladiš L., Fiala, Kotiš, Komínek, Sikan, Szkatula, Svátek, Cerman, Bartoš, Vošvrda, Samohýl, Janečková, Bohuslavová, Matoušková, Starostová, Procházka J., Pupík J., Mejtský Trenéři: Link, Morávek   Starší přípravka Neděle 25.9. – hřiště […]

Nominace – mistrovská utkání – pátek 16.9., sobota 17.9. a neděle 18.9.2022

Nominace – mistrovská utkání – pátek 16.9., sobota 17.9. a neděle 18.9.2022

Mladší přípravka  Neděle 18.9. – hřiště Dolní Počernice tráva 1, ulice V Ráji 611 – sraz 11:15 Nominace: Gladuneac D., Suchý M., Černý M., Roubíček, Ahmadzai, Morávek, Kříž, Karásek, Stojka, Drozd, Kolář, Nevřela R., Hladiš L., Fiala, Kotiš, Komínek, Sikan, Szkatula, Svátek, Cerman, Bartoš, Vošvrda, Samohýl, Janečková, Bohuslavová, Matoušková, Starostová, Lang, Procházka J. Trenéři: Link, Morávek […]

Nominace – mistrovská utkání – čtvrtek 8.9., sobota 10.9. a neděle 11.9.2022

Nominace – mistrovská utkání – čtvrtek 8.9., sobota 10.9. a neděle 11.9.2022

Mladší přípravka  Sobota 10.9. – hřiště Nad Přehradou tráva, ulice Milánská 471 – sraz 8:15 Nominace: Gladuneac D., Suchý M., Černý M., Roubíček, Ahmadzai, Morávek, Kříž, Karásek, Pilát, Stojka, Drozd, Kolář, Starosta, Nevřela R., Hladiš L., Fiala, Kotiš, Komínek, Sikan, Szkatula, Svátek, Petrasec G., Cerman, Bartoš, Vošvrda, Pupík J., Třešňák, Samohýl Trenéři: Link, Morávek   Starší […]

Nominace – mistrovská utkání – sobota 3.9. a neděle 4.9.2022

Nominace – mistrovská utkání – sobota 3.9. a neděle 4.9.2022

Mladší přípravka  Sobota 3.9. – hřiště Hrdlořezy tráva, ulice Před Mosty 1 – sraz 11:45 Nominace: Kotiš, Nevřela R., Hladiš L., Roubíček, Ahmadzai, Kříž, Karásek, Pilát, Drozd, Gladuneac D., Kolář, Suchý M., Szkatula, Černý Max, Stojka, Morávek, Fiala, Komínek, Sikan, Svátek, Procházka J., Třešňák, Urbánek, Zelinka, Cerman, Pupík J., Vošvrda, Janečková Trenéři: Link, Morávek   […]

Nominace- mistrovské utkání – středa 31.8.2022

Nominace- mistrovské utkání – středa 31.8.2022

Starší žáci Středa 31.8. – hřiště Nad Přehradou tráva, ulice Milánská 471 – sraz 12:45 Nominace: Furian L., Hlavín, Hladiš Š., Nevřela D., Duchek M., Irhovtsiy, Ganbold, De Michieli T., Chovanec, Podhorný, Pýcha, Alper, Eremiáš, Boček, Čermák, Dvořák M., Hemelík M. Trenéři: Link

Soupeři pro příští sezónu

Soupeři pro příští sezónu

Muži – FK Horní Měcholupy 1932  Partisan Prague B, SK Hostivař C, Spartak Kbely B, Běchovičtí sršni, International Praha, Avia Čakovice B, Slovan Bohnice B, AFK Slavia Malešice B   Starší žáci – FK Horní Měcholupy 1932 Union Vršovice B, SK Slavia Praha dívky, Újezd Praha 4, Jižní Město Chodov, FK Čechie Dubeč, FK Klánovice, […]

Nominace – mistrovská utkání – pátek 17.6., turnaj sobota 18.6. a rozlučka 19.6.2022

Nominace – mistrovská utkání – pátek 17.6., turnaj sobota 18.6. a rozlučka 19.6.2022

Mladší přípravka II  Pátek 17.6. – hřiště Dolní Počernice tráva, ulice V Ráji 611 – sraz 16:15 Nominace: Botek, Blahůšek, Miškovský, Eliáš, Janečková, Plch M., Kofránek, Trojan, Koranda, Stojka, Suchý D., Ganyecz, Ahmadzai, Sivák, Petržílka, Kříž Trenéři: Link, Sivák   Mladší žáci Pátek 17.6. – hřiště Loko Vltavín UMT, ulice U Průhonu 659/1 – sraz 17:15 Nominace: Furian L., Hlavín, Hladiš Š., Nevřela D., Kupilík, Furian […]

Nominace – mistrovská utkání – sobota 11.6.2022

Nominace – mistrovská utkání – sobota 11.6.2022

Mladší přípravka II  Sobota 11.6. – hřiště Nad Přehradou tráva, ulice Milánská 471 – sraz 9:15 Nominace: Botek, Blahůšek, Miškovský, Eliáš, Janečková, Plch M., Kofránek, Trojan, Koranda, Stojka, Suchý D., Ganyecz, Ahmadzai, Petržílka, Kříž Trenéři: Link   Mladší žáci Sobota 11.6. – hřiště Nad Přehradou tráva, ulice Milánská 471 – sraz 11:00 Nominace: Furian L., Hlavín, Hladiš Š., Nevřela D., Kupilík, Furian M., […]

Nominace – mistrovská utkání – čtvrtek 2.6., sobota 4.6. a neděle 5.6.2022

Nominace – mistrovská utkání – čtvrtek 2.6., sobota 4.6. a neděle 5.6.2022

Mladší přípravka II  Čtvrtek 2.6. – hřiště Královice tráva, ulice Kuťatská 25 – sraz 16:45 Nominace: Botek, Blahůšek, Miškovský, Eliáš, Janečková, Plch M., Kofránek, Trojan, Koranda, Stojka, Morávek, Žalud, Komínek, Sikan, Černý, Petrasec, Gladuneac D., Fiala, Sýkora, Horký, Ganyecz Trenéři: Link   Mladší přípravka I Neděle 5.6. – hřiště Nad Přehradou tráva, ulice Milánská 471 – sraz […]