Enter your keyword

Blog

Nominace – halový turnaj Říčany – sobota 26.1.2019

Nominace – halový turnaj Říčany – sobota 26.1.2019

Halový turnaj sobota 26.1.2019 – nafukovací hala Říčany – UMT, ulice Školní (vstup do areálu je mezi ZŠ a Olivovou léčebnou) – sraz  8:30 (konec 12:45) Nominace: Čermák, Babets, De Michieli Ch., De Michieli T., Benda, Beneš, Ganbold, Břichnáč J., Irhovtsiy, Hellich, Durčák, Berný, Eremiáš, Podhorný, Hlavín, Hladiš, Dvořák, Nevřela D., Pýcha Trenéři: Link Případnou neúčast nahlašte, co nejdříve, aby mohl […]

Nominace – halový turnaj Hamr Braník – neděle 20.1.2019

Nominace – halový turnaj Hamr Braník – neděle 20.1.2019

Halový turnaj neděle 20.1.2019 – nafukovací hala Hamr Braník – UMT, ulice Vltavanů 1542 – sraz  13:15 (konec 17:15) Nominace: Čermák, Babets, De Michieli Ch., De Michieli T., Sívek Jan, Benda, Beneš, Ganbold, Břichnáč J., Irhovtsiy, Hellich, Durčák, Berný, Eremiáš, Podhorný, Hlavín, Hladiš, Dvořák, Nevřela D., Pýcha, Přibáň Trenéři: Link

Nominace – halové turnaje Jesenice ZRUŠENO a Strašnice 12.1., Koloděje 13.1.2019

Nominace – halové turnaje Jesenice ZRUŠENO a Strašnice 12.1., Koloděje 13.1.2019

Halové turnaje 12.1., 13.1.2019   sobota 12.1.2019 –  tělocvična Fakultní jesenické školy – palubovka, ulice K Rybníku 800, Jesenice – sraz TURNAJ ZRUŠEN POŘADATELEM!!!! Nominace: Trenéři:   sobota 12.1.2019 – sportovní hala Strašnice – palubovka, ulice Kruhová 3394/12 – sraz 8:30 (konec 12:00) Nominace: Blahůšek, Eliáš, Kotlár, Petržílka, Podrazil, Vavřina, Ganyecz, Modrovič, Vintr, Červenka, Vandas, Zezula, […]

Poslední tréninky v tomto roce a kdy začínáme v roce 2019

Poslední tréninky v tomto roce a kdy začínáme v roce 2019

ELFA ŘEPY + MŠ ŘEPY Od 20.11.2018 do 12.12.2018 a od 3.1.2019 Vánoční pauza – 13.12.2018 – 2.1.2019 Úterý – 16:00 – 17:00 – tělocvična ZŠ Socháňova Středa – 16:00 – 17:00 – tělocvična ZŠ Socháňova (trénink pro MŠ) Čtvrtek – 18:00 – 19:00 – tělocvična ZŠ Socháňova Pátek – 16:00 – 17:00 – tělocvična […]

Nominace – halové turnaje – neděle 9.12.2018 – Dolní Břežany

Nominace – halové turnaje – neděle 9.12.2018 – Dolní Břežany

Halové turnaje neděle 9.12.2018 – hala ZŠ Dolní Břežany – palubovka, ulice Za Pivovarem – sraz 7:30 (konec 12:15) Nominace: De Michieli Ch., De Michieli T., Čermák, Hladiš, Nevřela D., Pýcha, Přibáň, Podhorný, Benda, Dvořák, Břichnáč J., Durčák, Babets, Irhovtsiy, Hlavín, Ganbold Trenéři: Link, Husár neděle 9.12.2018 – hala ZŠ Dolní Břežany – palubovka, ulice Za Pivovarem – sraz 13:00 (konec 17:15) Nominace: Příhoda, […]

Nominace – halový turnaj Koloděje – sobota 1.12.2018

Nominace – halový turnaj Koloděje – sobota 1.12.2018

Halový turnaj sobota 1.12.2018 – nafukovací hala Koloděje – UMT, ulice Bohdašínská 398/3 – sraz 16:30 (konec 19:10) Nominace: Příhoda, Horák, Krasylynets, Kostrets, Tvrdík, Michal, Břichnáč A., Nevřela M., Rachkovskyy, Hrubý, Plzák, Mrázek, Hořánek Trenéři: Link Případnou neúčast nahlašte, co nejdříve, aby mohl být nominován jiný hráč, děkuji.

Nominace – halové turnaje – Dolní Břežany – sobota 24.11. a neděle 25.11.2018

Nominace – halové turnaje – Dolní Břežany – sobota 24.11. a neděle 25.11.2018

Halové turnaje sobota 24.11.2018 – hala ZŠ Dolní Břežany – palubovka, ulice Za Pivovarem – sraz 12:45 (konec 17:45) Nominace: De Michieli Ch., De Michieli T., Čermák, Hladiš, Nevřela D., Pýcha, Přibáň, Podhorný, Eremiáš, Benda, Beneš, Berný, Břichnáč J., Durčák, Babets, Irhovtsiy Trenéři: Link, Husár neděle 25.11.2018 – hala ZŠ Dolní Břežany – palubovka, ulice Za Pivovarem – sraz 7:45 (konec […]

Nominace – halové turnaje – sobota 17.11. a neděle 18.11. – Hamr Braník

Nominace – halové turnaje – sobota 17.11. a neděle 18.11. – Hamr Braník

Halové turnaje sobota 17.11.2018 – nafukovací hala Hamr Braník – UMT, ulice Vltavanů 1542 – sraz  8:00 (konec 12:15) Nominace: Hlavín, Hladiš, Dvořák, Nevřela D., Pýcha, Příhoda, Horák, Kupilík, Tvrdík, Chovan, Rachkovskyy, Tancoš Trenéři: Link neděle 18.11.2018 – nafukovací hala Hamr Braník – UMT, ulice Vltavanů 1542 – sraz 8:00 (konec 12:15) Nominace: De Michieli, Čermák, Sívek Jan, Babets, Benda, Beneš, Břichnáč J., Irhovtsiy, […]